[E2] Raspored za polaganje kolokvijuma

27. Oktobar 2017

Raspored studenata po grupama, uključujući i stare studente se nalazi ovde: >>>RASPORED<<<

Kolokvijumi se rade u terminima predviđenim planom rada (nalazi se u repozitorijumu predmeta) s tim da je u planu naveden datum za termine ponedeljkom.

OBAVEZNO dođite u termin kom pripadate. Termini po grupama se nalaze na sajtu FTN-a sa dodatkom grupa 31. i 32. (objašnjeno u nastavku). Ukoliko ne dođete u svoj termin (nego u neki drugi) rizikujete da ostanete bez slobodnog računara za rad i time izgubite priliku da polažete taj kolokvijum.

Pošto ima više studenata nego što je predviđeno rasporedom, grupe 31. i 32. će biti ubačene u termine u kojima ima mesta, i to:

- Grupa 31 dolazi u termin sa grupama 15, 22, 23
- Grupa 32 dolazi u termin sa grupama 7, 13, 14

Kolokvijum se uvek radi u prvom terminu određene grupe.

Ovaj raspored važi za sve kolokvijume u semestru i može se menjati.

Ukoliko vas nema na spisku ili imate drugih pitanja obratite se na vreme asistentu Dunji Vrbaški (dunja.vrbaski@uns.ac.rs).