Domaći zadatak

18. Maj 2019

Spisak studenata koji imaju pravo da rade domaći zadatak je postavljen na repozitorijum (SpisakPravoDomaci.pdf). Zadatak se nalazi u arhivi Domaci.tar.gz, takođe na repozitorijumu. Studenti koji odaberu da izađu na domaći zadatak ne mogu raditi SOV.

Za studente koji odaberu da izađu na domaći zadatak, odbrana će biti u nedelju 26.05.2019. u kabinetu JUG-105. Studenti sa rednim brojevima od 1 do 49 treba da dođu od 10h, studenti sa rednim brojevima od 50 do 99 treba da dođu od 11h, dok studenti sa rednim brojevima od 100 do 142 treba da dođu od 12h.

Prilikom predaje rešenja svakom će biti postavljeno jedno ili više pitanja o predatom kodu, a može biti tražena i sitnija modifikacija koda na licu mesta.

Za eventualna pitanja se možete obratiti Žarku Živanovu.