[Organizacija podataka] Preliminarni rezultati predispitnih, prijava za popravni kolokvijum, uvid u radove

20. Januar 2020

PRELIMINARNI REZULTATI
 U prilogu se nalaze preliminarni rezultati predispitnih obaveza. Za eventualne primedbe javiti se na nikola.todorovic(at)uns.ac.rs.

PRIJAVA ZA POPRAVNI
Studenti koji žele da se prijave za popravljanje jedne od tri predispitne obaveze sa vežbi mogu to uraditi slanjem mejla na nikola.todorovic(at)uns.ac.rs. U mejlu obavezno navesti: broj indeksa, ime i prezime, obaveza koju želite da popravljate (Z1, Z2 ili Z3)
Prijave se mogu vršiti najkasnije do srede, 22. januara u 12h. Izlazak na popravni moguć je samo uz prethodnu prijavu.
Izlaskom na popravni se prethodno osvojeni poeni za odabranu obavezu poništavaju.

UVID U RADOVE
Uvid u radove za zadatak 3 biće organizovan u sledećim terminima:

• za studente koji su kolokvijum radili u subotu - javiti se na mejl marko.vjestica(at)uns.ac.rs;
  • za studente koji su kolokvijum radili u nedelju, u učionici MIA2-1 - uvid će biti održan u ponedeljak, 20. januara od 16h u MIA2-3;
  • za studente koji su kolokvijum radili u nedelju, u učionici MIA2-3 - uvid će biti organizovan u utorak, 21. januara od 8h u MIA2-2.
UNS_FTN_SIIT_2019_OP_SpisakStudenata_i_ocene.xlsx - Preliminarni.pdf106.54 KB