[BP2 na PSI] Prelazak na SOVA platformu

17. Mart 2020

Poštovani studenti,

Zbog novonastale situacije preći će se na SOVA platformu za učenje na daljinu. Svi materijali potrebni za uspešno savladavanje gradiva iz predmeta Baze podataka 2 biće postavljeni tamo. Ono što se od vas očekuje, to je da pratite zvanična obaveštenja na sajtu FTN-a kako biste kreirali vaše korisničke naloge i mogli da pristupite platformi. Do momenta aktivacije kursa na SOVA platformi, materijali će biti postavljani na repozitorijum. Takođe, u narednom periodu će na SOVA-i biti kreiran forum gde ćete moći da pitate sve što vam ne bude jasno u vezi sa gradivom, a do tada možete slati mejl asistentima (pitanja u vezi sa gradivom sa vežbi):
         1. Bojana Samardžić bojana.samardzic@uns.ac.rs
         2. Jelena Marjanović jelena.marjanovic@uns.ac.rs
         3. Zoran Janković zoran.jankovic@uns.ac.rs
ili profesoru (pitanja u vezi sa gradivom sa predavanja):
         Nikola Obrenović nikola.obrenovic@uns.ac.rs
Konsultacije će se odvijati u elektronskom obliku. Studentima se za dodatnu pripremu za testove savetuje upotreba zbirke zadataka (videti uvodnu prezentaciju).

Mole se studenti da u narednih nekoliko dana redovno prate sajt, kako bi bili u toku sa najnovijim informacijama koje i mi budemo dobijali.

Napomena: studenti koji su prešli sa smera RA na smer PSI u obavezi su da se što pre jave na mejl asistentkinji Bojani.