[BP E1] Polaganje ispita

24. Jun 2020

Studenti koji žele da polažu usmeni deo ispita treba da se prijave do 28.6.2020 godine na mail milancel@uns.ac.rs. Termin i mesto održavanja usmenog dela ispita biće objavljen nakon završetka prijave. Za izlazak na usmeni deo ispita nije potrebno prijaviti ispit, već se to može uraditi nakon položenog ispita u nekom od narednih ispitnih rokova.
Studenti koji su osvojili 51 poen i više na predispitnim obavezama mogu upisati ocenu u nekom od narednih ispitnih rokova. Potrebno je prijaviti ispit i obavestiti profesora na mail milancel@uns.ac.rs. Ukoliko student ne obavesti profesora ocena neće biti prosleđena na studentsku službu.
Upis ocene u indeks i potpis u indeks moguć je u nekom od termina održavanja usmenog dela ispita.
Sve predispitne obaveze na predmetu su završene, tako da neće biti narednih termina.