[АР РА,ИИ] Распоред израде тестова

17. Maj 2021

Поштоване колеге,

У прилогу се налазе распореди полагања СОВ-а, домаћег и парцијалног испита за викенд 22. и 23. маја. Уколико уочите неправилности на неком од спискова, можете се јавити на gorana.gojic@uns.ac.rs.

Студенти који су се пријавили за СОВ ће парцијални испит радити у термину у којем су распоређени. Предвиђено време за израду СОВ-а је 2ч.

Студенти који бране домаћи у недељу парцијални полажу према распореду приложеном у датотеци SpisakNedeljaParcijalni.pdf.

Домаћи задатак ће за израду бити доступан у среду 19. маја у 12ч на АЦС сајту и на Канвасу у оквиру Assignments секције курса Архитектура рачунара. Задатак у оквиру ове секције неће бити видљив пре среде 19. маја у 12ч. Рок за израду задатка је 48ч. Решење задатка се предаје искључиво путем Канвас платформе најкасније до петка 21. маја у 12ч (подне). Молимо вас да не касните са предајом и да проверите приступ свом налогу на Канвасу и да благовремено решите могуће проблеме везане за пријаву.

SpisakNedeljaDomaci.pdf73.33 KB
SpisakNedeljaParcijalni.pdf70.45 KB