[АР РА,ИИ] Резултати СОВ

31. Maj 2021

У прилогу се налазе резултати СОВ провере. За увид у радове треба да се јавите асистенту који је прегледао ваш рад у року од 24ч од објаве резултата. Испод можете видети ко је прегледао радове у ком термину. Списак са коначним бодовима ће бити објављен након што буде завршен увид у радове.

Небојша Хорват

• термин од 9:30ч
  • термин од 12ч

Горана Гојић

• термин од 7ч
  • термин од 14:30ч

Лука Радовић

• термин од 17ч
  • термин од 19:30ч

Поправни тест и надокнада ће бити одржани 10. јуна. Тачна сатница ће бити позната након што се заврше пријаве за поправни тест и надокнаду. Пријаве ће се вршити преко Гугл форми као за домаћи и СОВ (линк до форме ће бити ускоро постављен). За поправни могу да се пријаве сви студенти који желе да поправе једну од три провере, а на преостале две имају минимално по 75% освојених бодова. Бодови освојени на поправном тесту поништавају претходно освојене бодове за проверу коју поправљате, без обзира на то да ли сте освојили мањи или већи број бодова. За надокнаду се могу пријавити сви студенти који су пропустили једну или више провера из оправданих разлога које могу доказати. Да бисте изашли на надокнаду, такође је неопходно да сте претходно јавили предметном професору, образложили разлог одсуства са провера и добили одобрење предметног професора за излазак на надокнаду. На провери/надокнади сви студенти раде задатак тежине СОВ-а без обзира на то коју проверу поправљају/надокнађују.

SpisakSOV.pdf45.03 KB