[BP 1 RA] Z3 - Projektni zadatak

18. Decembar 2021

Tekst projekta Z3 postavljen je na ACS repozitorijum (Predmeti\Baze podataka 1\VEŽBE_MATERIJALI\Projektni_zadatak) za studente koji ponovo polažu predmet. Redovni studenti dobili su zadatak na MSTeams platformi.

Projekat je podeljen u dva dela:
- deo koji je neophodno dovršiti u sklopu kontrolne tačke (nosi 80% poena) i
- deo koji je neophodno dovršiti do finalne odbrane projekta (nosi 20% poena).

Deo koji je potrebno dovršiti u sklopu kontrolne tačke neophodno je poslati na mejl asistentu nadležnom za grupu najkasnije do termina u nedelju, 19. decembra 2021. u 14:00. Projekat se šalje u vidu ZIP arhive, imenovane po sledećem principu:  Z3_RA_Grupa_brIndeksa_ImeIPrezime. Deo koji je potrebno dovršiti do finalne odbrane projekta neophodno je poslati do 24. januara 2022. u 7:00.

Studenti koji ponovo polažu predmet bi svoje rešenje trebalo da pošalju na mejl asistentu Radovanu Župunskom.

Predmet: