[BP na E1] Obaveštenje o usmenom delu ispita - 30.06.2022.

16. Jun 2022

U junskom ispitnom roku, usmeni deo ispita biće održan 30.06.2022. godine.

Studenti koji žele da polažu usmeni deo ispita treba da prijave ispit studentskoj službi po standardnoj proceduri. Nakon dobijanja spiska od studentske službe, par dana pre svakog ispita, biće objavljena vremena i lokacija polaganja usmenog dela ispita. Lokacija i vreme se mogu razlikovati od onog objavljenog na studentskom servisu, pa pratite sajt predmeta radi ažurnih i relevantnih informacija.

Nije moguće parcijalno polaganje gradiva. Gradivo se polaže u celosti, kvalifikovanim odgovorom na sva dobijena pitanja.

U junskom ispitnom roku 30.06.2022. se održava i predrok, pismeno, a detalji održavanja predroka će biti naknadno okačeni na sajtu predmeta.
Svi studenti koji su prijavili ispit preko studentske službe, a žele izaći na umeni ispit, a ne na predrok, potrebno je da dodatno pošalju email nastavniku Čelikoviću da prijavljuju usmeni najkasnije do utorka 28.06.2022. u 23:59. Za sve naredne rokove ovo neće biti potrebno i dovoljno je prijavili ispit kroz servise studentske službe.