[BP na E1] Prijava za popravni termin

21. Jun 2022

Poštovani studenti prijavu za popravni termin možete izvršiti tako što ćete se upisati u google tabelu koja se nalazi na linku na dnu ovog teksta. Potrebno je upisati indeks, prezime, ime i predispitnu obavezu koju želite da popravljate. Moguće je popravljati test iz SQL- a ili EER- a ili prevođenja EER šeme u relacioni model.

Rok za prijavu je petak (24.06) do 12.00h. Pravo na popravni test imaju svi studenti. Svim studentima koji se nađu na spisku nakon roka za prijavu biće poništeni poeni iz predispitne obaveze koju su prijavili i očekivaće se da izađu u popravnom terminu. Naknadna odustajanja nećemo tolerisati i poeni će biti trajno izgubljeni. Popravni termin će biti održan u subotu (25.06.) između 10.00h i 14.00h što će biti tačno objavljeno nakon što se prijave završe.

docs.google.com/spreadsheets/d/1JOs1uLxCvWafrEvsPai78FMUgD5FuFxMp7NpVC7VVEU/edit