[BP1 RA] Preliminarni rezultati studenata

2. Februar 2023

Poštovani studenti, u prilogu objave nalaze se preliminarni rezultati koje su ostvarili svi studenti u toku realizacije dosadašnjih predispitnih obaveza.

U rezultate su uključeni bodovi koje su studenti ostvarili na redovnim obavezama, kao i rezultati koje su studenti ostvarili na popravnom kolokvijumu sa vežbi.

Za uvid u radove sa popravnog kolokvijuma, obratiti se na mejl asistentu koji je dežurao u toku realizacije popravnog, i to:

• JDBC_1 - Nikola Todorović (obratiti se na mejl)
  • JDBC_2 - Vladimir Jovanović (uvid u radove će održati 3. februara u 13h u kancelariji 308)
  • JDBC_3 - Vladimir Ivković (obratiti se na mejl)
  • SQL, ER - Marko Vještica (obratiti se na mejl)
  • OP - Aleksandar Jeremić (obratiti se na mejl)

U slučaju eventualnih primedbi na ostale rezultate, obratiti se na mejl asistentu kod kog ste slušali vežbe.