[BP2 PSI] Projekat - KT2

3. Maj 2023

U prilogu se nalazi raspored studenata po grupama povodom odbrane druge kontrolne tačke (KT2) iz projekta. KT2 biće održana u desetoj sedmici vežbi - od 17. do 22. maja. Ukoliko se ne nalazite na spisku studenata, obratite se asistentu Marku Vještici najkasnije do 10. maja putem email poruke.

EER model projekta i prevođenje EER modela u relacioni model potrebno je poslati na email nadležnom asistentu najkasnije 24 sata pre termina odbrane KT2.

Prilikom slanja email poruke, potrebno je kreirati jednu datoteku koja obuhvata EER model i prevođenje i imenovati datoteku u sledećem formatu: G<broj_grupe>_PR_<broj_indeksa>_<godina>_<ime>_<prezime>_KT2
Primer naziva datoteke: G5_PR_255_2019_Petar_Petrović_KT2

Molimo studente da dođu na odbranu KT2 u terminu grupe u koju su raspoređeni, kako ne bi došlo do prekoračenja broja studenata po grupama.

KT2 raspored.pdf60.3 KB