[AR] Informacija o pravilima polaganja predispitnih obaveza

8. Maj 2023

Poštovane koleginice i kolege,

Uslov da se umesto SOV-a radi lakši zadatak za dopunu bodova do 36 je osvojenih 10 bodova na T1234. Ukoliko ne radite T1234, možete da izađete na redovni SOV i time gubite pravo da radite lakši zadatak, koji je zamena za domaći i radi se u terminu SOV-a. U toku ispitnog roka (krajem avgusta) će biti još jedna prilika da popravite T1234 i time osvojite neophodnih 36 bodova za polaganje predispitnih obaveza. Svi studenti mogu da izađu na navedeni dodatni termin u avgustu, ali tom prilikom maksimalni ukupni broj bodova koji mogu da imaju iz predispitnih obaveza je 40. Test u avgustu je dodatni rok za predispitne obaveze, on se posebno prijavljuje kod Studentske službe. Na sajtu predmeta na ACS-u biće blagovremeno dostupne sve dalje informacije na ovu temu (ovo je relevantno samo ako ne uspete da sakupite 36 bodova na T1234 i SOV-u).

Srdačan pozdrav,
Profesor i predmetni asistenti