[BP2 PSI] Projekat - odbrana (izmena napomene)

4. Jun 2023

U prilogu se nalazi raspored studenata po grupama povodom odbrane projekta iz predmeta Baze podataka 2 na PSI. Odbrana projekta biće održana u poslednjoj sedmici vežbi - od 7. do 12. juna.

Kompletno urađen projekat (specifikacija, EER model, prevedena relaciona šema i implementacija) potrebno je poslati nadležnom asistentu pre termina odbrane projekta. Implementacija obuhvata: skripte za kreiranje tabela i test podataka, korisničku aplikaciju i T-SQL skripte (za kreiranje procedura, funkcija, trigera i indeksa).

Prilikom slanja email poruke, potrebno je kreirati jednu .zip datoteku koja obuhvata kompletan projekat i imenovati datoteku u sledećem formatu: G<broj_grupe>_PR_<broj_indeksa>_<godina>_<ime>_<prezime>
Primer naziva datoteke: G5_PR_255_2019_Petar_Petrović

Potrebno je da studenti ponesu računar na kojem je pokrenut projekat sa pripremljenim test podacima, kako bi odbrana projekata mogla brže da bude izvedena. Takođe je potrebno da na odbranu projekta dođu svi studenti, uključujući i studente koji nemaju urađen implementacioni deo projekta.

Molimo studente da dođu na odbranu projekta u terminu grupe u koju su raspoređeni, kako ne bi došlo do prekoračenja broja studenata po grupama.

Napomena: UNS Webmail server je ponovo u funkciji.

Projekat - raspored.pdf60.3 KB