[BP2] Prijava za popravni termin

16. Januar 2024

Poštovani studenti, na dnu ovog obavještenja nalazi se link do google tabele u koju je potrebno da se upišete ukoliko želite da popravljate neki zadatak sa predispitnih obaveza. Rok za prijavu je 22.01.2024. do 23:59:59.

Možete raditi popravni iz najviše jedne predispitne obaveze koja je rađena na vježbama:

• Z1 - normalne forme i provjera zadovoljenja spojivosti bez gubitaka,
  • Z2 - algoritam dekompozicije i sinteze i
  • Z3 - prevođenje ER modela u relacioni.

Popravni je planiran da se održi 25.01.2024. (četvrtak) te ukoliko tog dana imate ispit potrebno je javiti termin održavanja ispita čim izađe (dva radna dana pred ispit) asistentu Miroslavu Tomiću na email da bi smo ustanovili tačnu satnicu.
Popravni predmetni zadatak će biti održan zajedno sa predrokom te će uskoro izaći obavještenje u vezi prijave za popravni PZ i predrok.

Napomena:
Nakon završetka prijave, svim studentima koji se nalaze na spisku poeni sa predispitnih obaveza za koje su se prijavili biće trajno poništeni bez obzira da li će se pojaviti na popravnom terminu ili ne. Odustajanje (brisanje sa spiska) je moguće samo do završetka termina prijave.
Nije potrebna prijava ispita za popravljanje Z1-Z3, dovoljno je samo da se upišite u tabelu.
Prilikom interakcije sa tabelom za prijave pamte se sve radnje te će svaki pokušaj zloupotrebe biti strogo sankcionisan.

Tabela za prijavu

Predmet: