[AR SIIT] Ukupni rezultati na osnovu aktivnosti u toku semestra

17. Januar 2024

Poštovane koleginice i kolege,

U prilogu ovog obaveštenja i na repozitorijumu predmeta nalazi se spisak sa osvojenim bodovima u toku semestra, kao i predloženim ocenama za studente koji su ispunili sve uslove.

Uvid u testove sa drugog parcijalnog biće održan u četvrtak 18.1.2024. od 11:30 u kancelariji NTP-330.

Predložena ocena će biti prosleđena Studentskoj službi ukoliko student prijavi ispit u januarskom ispitnom roku i ne izađe da popravlja nijedan od parcijalnih ispita. Potrebno je da svi studenti koji su prijavili ispit dođu u terminu ispita koji bude odredila Studentska služba nakon zatvaranja prijava. Tom prilikom može se popraviti bilo jedan, bilo oba parcijalna testa, ili se opredeliti samo za upis predložene ocene. Ako neko bude želeo da poništi ocenu nakon ispita, potrebno je da se tada javi predmetnom nastavniku.

Predmetni nastavnik

AR_SIIT_Ukupni_rezultati_i_predlozi_ocena.pdf114.63 KB