[BP2] Prijava predroka i popravnog predmetnog zadatka

24. Januar 2024

Poštovani studenti, ukoliko želite da polažete ispit u predroku potrebno je da izvršite prijavu ispita za februarski rok (januarsko-februarski 2). Predrok će se održati spram satnica i u salama koje budu istaknute na studentskom servisu nakon što se završe prijave za taj rok. Takođe potrebno je da se upišete u tabelu radi organizacije predroka. Studenti koji žele da prijave popravljanje PZ treba takođe da se upišu u tabelu i da prijave ispit. Moguće je istovremeno raditi i popravni PZ i predrok, te se upišite u adekvatnu kolonu u tabeli spram toga.
Datum održavanja ispita (predroka i popravnog PZ) je 9.2.2024. (petak) dok je rok za prijavu 6.2.2024. (utorak) u 23:59:59.

>>> Tabela za prijavu <<<

Napomena:
Pošto se tada održava i usmeni ispit svi studenti koji prijave ispit i žele da izađu na usmeni bez obzira da li izlaze i na popravni predmetni zadatak treba da se upišu u kolonu za usmeni.

Predmet: