[BP1 na RA, BP1 na PSI, BP2 na PSI, OP na SIIT, ISiBP na GG] Dodatni termini online usmenih provera znanja

20. Mart 2020

Poštovani studenti,

dodatni termini online usmenih provera znanja iz predmeta BP1 na RA, BP1 na PSI, BP2 na PSI, OP na SIIT i ISiBP na GG su:
- sreda, 25. 03., od 18h,
- četvrtak, 02. 04., od 18h,
- sreda, 08. 04., od 18h i
- sreda, 15. 04., od 18h.

Usmene provere znanja održavaće se putem Skype video poziva. Na početku termina, potrebno je da student kontaktira nastavnika slanjem poruke na Skype nalog ftn.psi.bp1@gmail.com. Nakon toga, nastavnik će pozivati redom studente koji su se prethodno javili. Preduslovi za izlazak na online usmenu proveru znanja su da student ima tehničke mogućnosti za obavljanje Skype video poziva i da je sam u prostoriji tokom ispita.

Za dodatne termine, nije potrebna prijava putem e-maila. Sa druge strane, mole se studenti koji su već prijavili usmeni ispit u nekom od ranije definisanih termina, da odjave ispit ukoliko žele da izađu u dodatnim terminima.

Pošto je ovo prvi put da se usmene provere znanja odvijaju na ovaj način, postoji mogućnost da će se ispočetka javljati tehničke i organizacione poteškoće. Molim studente za razumevanje i strpljenje dok se novi način rada ne uhoda.

S poštovanjem,
Nikola Obrenović, predmetni nastavnik