[BP1 RA] Rezultati PZ1 i PZ2

Baze podataka 1 - 21. Januar 2024

[PJISP] Ispit 21.01. / upis / poništavanje / dodatno pitanje

Programski jezici i strukture podataka - 20. Januar 2024

Na ispit izlaze samo studenti koji rade teorijski deo.
Dosad osvojene bodove možete videti u studentskom servisu.
Upis ocena je elektronski.
Ko želi da upiše ocenu u indeks, predavanje indeksa ponedeljak 22.01. u 9:00 sati NTP hol ili u svakom redovnom terminu konsultacija narednih godinu dana (ne mora lično). 
Poništavanje/žalbe/dodatno pitanje za 2 poena, ponedeljak 8:30 NTP 403 (mora lično uz indeks).
Termin naknadnog polaganja predispitnih obaveza, za potrebni minimum od 36 bodova će biti objavljen u toku sledeće nedelje.

[PJISP] PSI/RA/stari studenti, rezultati popravnog testa održanog u petak, 19.1.2024. u terminu od 17.45

Programski jezici i strukture podataka - 20. Januar 2024

Za uvid u radove, pitanja ili eventualne primedbe u vezi sa rezultatima, javiti se na mejl: radisic.rade@uns.ac.rs

[OPPJ] Preliminarni rezultati

Osnovi programiranja i programskih jezika - 20. Januar 2024

Poštovane koleginice i kolege,
 
U prilogu ovog obaveštenja se nalaze preliminarni rezultati iz predmeta Osnove programiranja i programskih jezika.
 
Srdačan pozdrav,
Nastavnički tim

[OPPJ] Rezultati popravnog

Osnovi programiranja i programskih jezika - 20. Januar 2024

Poštovane koleginice i kolege,

U prilogu ovog obaveštenja se nalaze rezultati popravnog testa održanog 18.01.2024.

Za sva pitanja obratiti se na: branislav.ristic@uns.ac.rs

Srdačan pozdrav,
Nastavnički tim

[PJiSP] Preliminarni rezultati predispitnih obaveza E214

Programski jezici i strukture podataka - 20. Januar 2024

 Eventualna pitanja slati na mail alexva02@uns.ac.rs.

[SSP] KT3

Sistemi skladišta podataka - 20. Januar 2024

Raspored dolazaka na treću kontrolnu tačku (sreda, 24.1.2024.) je u prilogu. Učionica je NTP-308 i potrebno je da, kao i dosada, pošaljete asistentu sve što je navedeno u zahtevima za KT3 u specifikaciji projekta.

[BP1 RA] Rezultati zadatka 4 - grupa 6

Baze podataka 1 - 20. Januar 2024

 Poštovani studenti, u prilogu se nalaze rezultati 4. zadatka za studente koji su zadatak radili u terminu 6. grupe. 
Za uvid u radove javiti se asistentkinji Jeleni Hrnjak na mejl.

[ISiBP] Rezultati predispitnih obaveza

Informacioni sistemi i baze podataka - 20. Januar 2024

Poštovani studenti, u prilogu obaveštenja se nalaze rezultati predisptinih obaveza.

Za uvid u radove ER testa i/ili prevođenja javiti se asistentu na mejl (grupa 1 Marku Vještici, grupe 2,3 i stari studenti Jeleni Hrnjak). 

Popravni termin predispitnih obaveza sa vežbi će biti održan 25.01.2024. Tačni termini, forma za prijavu i sve dodatne informacije biće naknadno objavljeni.

[SMPUOS] Rezultati preliminarni

Softversko modelovanje procesa u organizacionim sistemima - 19. Januar 2024

[SMPUOS] Ispit – Januarsko-februarski rok I (MAS Računarstvo i automatika)

Softversko modelovanje procesa u organizacionim sistemima - 19. Januar 2024

Studenti sa MAS Računarstvo i automatika koji su se prijavili za januarsko-februarski rok I treba da dođu na polaganje dana 23. 1. 2024. u 7.30 u prostoriju NTP 418.

[BP2 PSI] Preporučena satnica – Januar

Baze podataka 2 na PSI - 19. Januar 2024

[PJISP] PSI, rezultati popravnog testa, grupa petkom od 12.15 časova

Programski jezici i strukture podataka - 19. Januar 2024

Rezultati se nalaze u prilogu obaveštenja.

[PJISP] PSI, rezultati popravnog testa, grupa petkom od 08.30 časova

Programski jezici i strukture podataka - 19. Januar 2024

Rezultati se nalaze u prilogu obaveštenja.

[Organizacija podataka] Preporučena satnica – januar

Organizacija podataka - 19. Januar 2024