Rezultati testa 3 za grupe 5 i 6 (T3G5 i T3G6)

Programski jezici i strukture podataka - 20. April 2014

Elektrijada 2014 - Rezultati kvalifikacija iz Informatike

Programski jezici i strukture podataka - 20. April 2014

Rezultati testa 3 za grupe 2 i 3

Programski jezici i strukture podataka - 19. April 2014

Rezultati testa 3 za grupu 4 (T3G4)

Programski jezici i strukture podataka - 18. April 2014

Rezultati testa 3 za grupu 1 (T3G1)

Programski jezici i strukture podataka - 18. April 2014

Elektrijada 2014 - Rezultati kvalifikacija iz Objektno orijentisanog programiranja

Objektno orijentisano programiranje - 17. April 2014

Prva tri učesnika kvalifikacija sa najviše osvojenih bodova imaju pravo takmičenja na Elektrijadi 2014.
Intenzivne pripreme za takmičare se nastavljaju naredne nedelje u terminu koji će biti naknadno objavljen.

Promena termina I1

Operativni sistemi - 17. April 2014

Na zahtev većine studenata a zbog velikog broja kolokvijuma u isto vreme, I1 je promenjen za sve grupe iz nedelje vežbi 8 u nedelju vežbi 9. Nov raspored vežbi po nedeljama dat je na repozitoriujumu: www.acs.uns.ac.rs/sr/filebrowser/download/115 

DinString

Objektno orijentisano programiranje - 16. April 2014

Rezultati 12.04.2014. (ZADACI)

Objektno programiranje - 15. April 2014

Termini usmenih ispita - BP, BP2, BP1, ISM, SBP, SSP, SOBP

Baze podataka 2 - 14. April 2014

Obaveštavaju se studenti da će polaganje usmenih ispita iz svih predmeta kod profesora Lukovića biti organizovano i u sledećim terminima:

  •  sreda, 23. 04. 2014. od 11h
  •  sreda, 30. 04. 2014. od 11h

Studenti koji žele da polažu ispit u navedenim terminima moraju poslati prijavu u skladu sa procedurom opisanom u obaveštenju "Pravila prijavljivanja usmenog ispita na predmetima kod profesora Lukovića". Broj mesta po terminu je ograničen. 

Rezultati testa t3 za grupu dodatnu (održanog 14.04.2014)

Programski jezici i strukture podataka - 14. April 2014

Uvid u radove u redovnom terminu konsultacija.
Srđan Popov

Datum objave rezultata za Test12

Arhitektura Računara E3 - 14. April 2014

Rezultati testa 12 će biti objavljeni tek nakon što sve grupe budu odradile taj test.

Mogućnost izrade master rada iz HPC (High Performance Computing-a) za studente 3. i 4. godine računarskih nauka

Operativni sistemi - 14. April 2014

Ukoliko postoje motivisani studenti koje zanima primena računara u nauci, konkretno high performance computing (rad sa klasterima - supercomputing, MPI, OpenMP, CUDA i slični alati), kao i izrada master rada u datoj oblasti, treba da kontaktiraju asistenta Bogdana Satarića na mail: bogdan.sataric@gmail.com radi daljih informacija.

Elektrijada

Objektno orijentisano programiranje - 11. April 2014

Kvalifikaicje za Elektrijadu iz Informatike i Objektno orijentisanog programiranja će se održati u sredu 16. aprila u 10:00 u učionici 207 na Fakultetu tehničkih nauka.

Marko Knežević

Promena plana rada

Objektno orijentisano programiranje - 9. April 2014