[E1][Stari studenti][Drugi kolokvijum] Obaveštenje vezano za termine polaganja

Objektno orijentisano programiranje - 15. April 2015

Obaveštavaju se svi stari studenti da će drugi kolokvijum (K2) raditi 30. aprila u četvrtak u laboratorijama L1(RC) i L2(RC) u terminu od 17.30h do 20.00h.

Rezultati Testa12

Arhitektura Računara E3 - 15. April 2015

Rezultati Testa12 se nalaze u repozitorijumu (SpisakTest12.pdf).

Termini uvida u radove su iduće nedelje i dati su u dokumentu Test12 Uvid.pdf, takođe na repotorijumu.

Termini usmenih ispita - BP, BP2, BP1, ISM, SBP, SSP

Baze podataka 2 - 7. April 2015

Obaveštavaju se studenti da će polaganje usmenih ispita iz svih predmeta kod profesora Lukovića biti organizovano u sledećim terminima:

  •  sreda, 15. 04. 2015.
  •  sreda, 22. 04. 2015.

Studenti koji žele da polažu ispit u navedenim terminima moraju poslati prijavu u skladu sa procedurom opisanom u obaveštenju "Pravila prijavljivanja usmenog ispita na predmetima kod profesora Lukovića". Broj mesta po terminu je ograničen.

Rezultati T12 za G8

Programski jezici i strukture podataka - 3. April 2015

Uvid u radove u redovnom terminu konsultacija

Rezultati T12 za G7

Programski jezici i strukture podataka - 3. April 2015

Uvid u radove u redovnom terminu konsultacija

Promena termina predispitnih obaveza

Sistemi baza podataka - 31. Mart 2015

Predispitne obaveze će biti održane prema sledećem rasporedu:

Predmetni zadaci (predavanja)

Rezultati T12 za G4

Programski jezici i strukture podataka - 31. Mart 2015

Materijali za pete vezbe

Sistemi baza podataka - 30. Mart 2015

 

Rezultati T12 za grupe 14,15,16 i 17

Programski jezici i strukture podataka - 30. Mart 2015

 

Rezultati T12

Operativni sistemi - 29. Mart 2015

U prilogu se nalaze rezultati T12 za smerove RA i ESI.

Uvid u radove će biti u sledećim terminima:

Za studente koji su radili T12 u grupama kod:

Bogdana Satarića,
Milana Gornika i
Branka Terzića 

u redovnim terminima i mestima njihovih konsultacija.

Za studente koji su radili T12 u grupi kod Smilje Tomić 
uvid u radove će biti u ponedeljak 30.03. nakon završenih vežbi.

Rezultati T12 za G2 i G3

Programski jezici i strukture podataka - 29. Mart 2015

[E1][Prvi kolokvijum] Rezultati

Objektno orijentisano programiranje - 29. Mart 2015

Rezultate prvog kolokvijuma (K1) možete pogledati >>> OVDE <<<

Pregled radova će biti održan u sredu 1. aprila u 10.30h, u kancelariji TMD 141.